Praktische oplossingen voor ondernemers die willen verduurzamen en groeien.
Dakeigenaren gezocht! Zonnepanelen op grote daken
Duurzame Vecht wil lokaal meer duurzame energie opwekken. Zonnepanelen op grote daken (vanaf circa 200-250 panelen) zijn daarvan een goed voorbeeld. Ze liggen hoog op het dak en zijn meestal nauwelijks zichtbaar voor omwonenden. De coöperatie zoekt dakeigenaren en gaat graag met hen in gesprek om de mogelijkheden te verkennen.
Samen zoeken naar een haalbare oplossing
Als een puur Zon op Dak project financieel niet aantrekkelijk is, onderzoeken we samen wat wél haalbaar is. De oplossing vinden we meestal in een combinatie van technieken, zoals zonnepanelen, batterijopslag, warmte en verkoop van overtollige energie.
Ook weten we dat samenwerken de haalbaarheid van projecten vergroot: win-win situatie.
Duurzame Vecht zoekt altijd oplossingen die voordelig zijn voor de ondernemer of dakeigenaar én voor de lokale gemeenschap.
Herken je één van deze situaties?
- Heb je een geschikt dak waarop minimaal 200 zonnepanelen geplaatst kunnen worden?
- Verbruik je veel energie of heb je juist energie over?
- Loop je door netcongestie tegen beperkingen aan voor verdere groei van je bedrijf?
Kom op woensdag 15 juli 2026 naar deze kennissessie
Van 09.30 tot 11.00 uur bespreken we praktische oplossingen voor ondernemers die willen verduurzamen, elektrificeren en groeien, ondanks de uitdagingen van netcongestie.
Locatie
PassieCenter
Keulschevaart 5
3621 MX Breukelen
Kun je niet aanwezig zijn maar wil je wel sparren over je situatie? Dan plannen wij graag een persoonlijk gesprek. Neem hiervoor contact met ons op via info@duurzamevecht.nl.
